Sağlığa yapılan
yatırım

Hakkımızda


Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde su arıtma ve mutfak eşyaları alanında hizmet veriyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve güçlü satış ağımızla, KKTC'de kurumsal kimliğimizi büyütmeye devam ediyoruz. Temiz ve sağlıklı su içmek ve mutfağınızı güzelleştirmek için siz de bizi tercih edin.
ENDLESS WATER ile - Suyunuz Hiç Bitmesin...
2014 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde başladığımız yolculuğumuzda, geniş ürün yelpazemiz ve güçlü satış ağımızla sektörde öncü bir konuma yükseldik. KKTC'nin ihracatına da katkı sağlayarak büyümeye devam ediyoruz. Günümüzde artan sanayileşmeyle birlikte, sağlıklı suya erişim zorlaşmaktadır. Damacana sular ise plastik atıklar sebebiyle çevreye ve sağlığa zarar vermektedir. Biz de kurulduğumuz günden bu yana "Temiz ve Sağlıklı Suya Herkesin Erişmesini Sağlamak" ilkesiyle çalışıyoruz ve bu yolda ilerlemeye devam ediyoruz. Sizlere daha kaliteli hizmet sunma amacıyla, satış öncesi ve sonrası çözümlerimizle hem tercih edilen bir marka, hem de sektör lideri olmayı hedefliyoruz.

NEDEN SU ARITMA CİHAZI KULLANMALIYIZ?

Sanayi Devrimi’ne giriş yapmamızla birlikte dünya farklı bir yöne doğru evrilmeye başladı. Hızla artan nüfusun beraberinde tüketici ihtiyaçlarına yetişmek zorlaştı. Bu ihtiyaçlara yetişebilmek için ülkeler var olan üretimlerini arttırmaya, yeni fabrikalar kumaya başladı. Bir taraftaki açığı kapatmaya çalışırken diğer taraftan açık veriyorduk. Bu açık en basit haliyle su kaynaklarımızın kirlenmesiydi. Fabrikalar üretim hacimlerini arttırmaya başlayınca atık maddeleri okyanuslara, denizlere bırakmaya başladılar. Hem denizlerdeki canlıları hem de kara üzerinde yaşayan bizleri olumsuz yönde etkiliyordu bu durum. Artık musluk suyundan su içmek zararlı bir boyuta geçmişti.

Hal böyle olunca insanlara musluktan daha sağlıklı, güvenli ve lezzetli su sunmak için firmalar su arıtma cihazlarını üretmeye başladı. Su arıtma cihazı, içerisinde bulunan özel filtreler sayesinde musluktan akan suyu temizleyerek içilebilir hale getiriyor. Üretilmeye başlandığı günden beri kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Hatta günümüzde de damacana suyuna kıyasla kullanım oranı gitgide artıyor. Siz de sağlığınıza yatırım yapmayı ilke edinmişseniz su arıtma cihazlarını hemen kullanmaya başlayın. Zira artık bu ürünü kullanmak lüks olmaktan çıkıp bir ihtiyaç ve gereklilik haline geldi.